kandydatów

Etat Młodszy logistyk

Firma: BAKS Kazimierz Sielski miejsce pracy: Karczew

Firma BAKS jest producentem osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej. Od 30 lat produkuje i dystrybuuje systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym.

Młodszy logistyk
Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:
  • Kontrola stanu zamówień, sporządzanie i kontrola planu produkcji dla poszczególnych linii produkcyjnych, zarządzaniem danymi produkcyjnymi.
  • Utrzymanie optymalnych stanów magazynowych poprzez analizowanie wskaźników logistycznych.
  • Udoskonalanie procesów planistycznych.
  • Sporządzanie analiz i raportów logistycznych.
Wymagania:
  • Wykształcenia o profilu kierunkowym – logistyk.
  • Znajomości zagadnień dotyczących planowanie produkcji (mile widziane).
  • Dobrej znajomość MS Office – Excel.
  • Doświadczenia w pracy w systemie ERP (mile widziane).
  • Preferowane miejsce zamieszkania w promieniu do 15 km od siedziby firmy.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia.
  • Umowę o pracę .
  • Benefity: kartę MultiSport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Autobus do i z firmy.