kandydatów

Etat Koordynator projektów

Firma: Fundacja Wsparcia i Integracji Studentów i Absolwentów Zagranicznych miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7523571, z dnia 2022-09-13

Fundacja Wsparcia i Integracji Studentów i Absolwentów Zagranicznych

Poszukujemy Koordynatora projektów do platformy językowej PROFILANG założonej w 2021 roku przez Fundacje Wsparcia i Integracji Studentów i Absolwentów Zagranicznych.

O NAS

Naszą misją jest wsparcie cudzoziemców na wszystkich obszarach życia w Polsce. W 2021 roku wykonaliśmy wiele działań skierowanych na wyrównanie szans cudzoziemców w korzystaniu z systemu edukacji w Polsce. W tym celu również została powołana szkoła językowa PROFILANG, która organizuje różnorodne kursy języka polskiego jako obcego. Kursantom szkoły pomagają one m.in. w: podjęciu pracy w zawodzie, zmianie pracy, podjęciu edukacji, szybszej aklimatyzacji. Nasze kursy zyskują coraz większe uznanie wśród obcokrajowców. Dlatego opracowaliśmy plan na nowe projekty i kursy. W związku z tym poszukujemy nowe osoby do zespołu.

Koordynator projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą zespołu
  • Monitorowanie statusu działań i kluczowych parametrów projektu
  • Przygotowywanie i nadzorowanie budżetu dla prowadzonych zadań
  • Prowadzenie nadzoru nad dokumentacją projektową
  • Kontakt z klientem w trakcie realizacji projektu
  • Analizowanie i raportowanie wyników
  • Współtworzenie i realizacja wizji przebiegu projektów i procesów
  • Inicjowanie nowych kierunków, które będą stanowiły wartość dodaną dla organizacji

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Nastawienie na realizację celów
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Duża samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywność i orientacja na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętności organizacyjne, terminowość, wysoka efektywność

Mile widziane:

  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego
  • Wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży
  • Umiejętność pisania treści

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach językowych
  • Wiele płaszczyzn do rozwoju
  • Pracę na urządzeniach Apple
  • Poznawanie i kontakt z osobami z różnych części świata
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Przyjazną atmosferę
  • Biuro w centrum Warszawy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-09-2022
Wyświetleń: 83