kandydatów

Etat Specjalista ds. budowlanych

Firma: Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7524354, z dnia 2022-09-13

zarządzanie nieruchomościami

Specjalista ds. budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad robotami budowlanymi związanych z remontami
  • Opracowanie dokumentów i specyfikacji do przetargów
  • Uczestnictwo w przetargach
  • Współpraca z kosztorysantem przy opracowaniu kosztorysów nakładczych i inwestorskich
  • Opracowanie  umów związanych z przetargami na drobne roboty budowlane
  • Nadzór nad robotami budowlanymi związanych z remontami klatek schodowych
  • Udział w komisjach technicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Co najmniej 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę