kandydatów

Etat Pracownik Porządkowy - Teren Zewnętrzny

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik Porządkowy - Teren Zewnętrzny
Miejsce pracy: Warszawa

Firma Dussmann Zatrudni :

Pracowników Porządkowych na teren zewnętrzny

Praca 7 dni w tygodniu.

Godziny pn. – pt. 6-12;  sob. – nie. 8-12

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Elastyczny grafik,
  • Umowa o zlecenie,
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie,
  • Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy : Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie.
Zadania:
  • Typowe sprzątanie terenu zewnętrznego, klatek schodowych, garażu.
  • Praca z wykorzystaniem maszyn sprzątających.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2022
Wyświetleń: 60