kandydatów

Etat Analityk Biznesowo-Systemowy

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A.to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko z obszaru obsługi flotowej.

Analityk Biznesowo-Systemowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Twoje zadania:

  • Wdrażanie aplikacji wsparcia sprzedaży w Spółkach Grupy Inter Cars S.A. na terenie Polski jak i pozostałych krajów Europy
  • Organizowanie oraz prowadzenie szkoleń użytkowników
  • Rozwijanie i utrzymanie aplikacji
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie aplikacji wspierających proces
  • Przygotowywanie analizy biznesowo- systemowej
  • Wspieranie użytkowników i obsługa zgłoszeń
  • Definiowanie wymagania biznesowe przy współpracy z użytkownikami końcowymi
  • Testowanie nowo wdrażanych rozwiązań IT

  • Posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • Znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • Wyjazdy służbowe nie stanowią dla ciebie problemu
  • Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Jesteś odpowiedzialny/a i angażujesz się w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Nasze biuro mieści się w budynku Galerii Młociny, tuż przy węźle komunikacyjnym Młociny (metro, tramwaje, autobusy, parkingi - również bezpłatne)
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne