kandydatów

Etat Kierownik Robót Budowlanych

Firma: Naftor Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7538682, z dnia 2022-09-16

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Kierownik Robót Budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Terminowa i jakościowa realizacja robót budowlanych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem oraz przepisami BHP i ppoż.
  • Bezpośrednia współpraca z Inwestorem,
  • Koordynacja prac
  • Organizacja pracy osób zaangażowanych w projekt i zespołów wykonawczych,
  • Składanie zamówień materiałowych i nadzór nad dostawami materiałów budowlanych
  • Przygotowywanie, prowadzenie, nadzorowanie, archiwizowanie dokumentacji (technicznej, odbiorowej i powykonawczej) w ramach przydzielonych prac na budowie
  • Sporządzanie kosztorysów robót budowlanych

Wymagania

  • Doświadczenie przy realizacji prac budowlanych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacji) związanych z realizowanymi budowami na terenie całej Polski,
  • Wykształcenie techniczne
  • Wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi programu: MS Office

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane z wpisem do Izby Inżynierów
  • Umiejętność obsługi programu: AutoCad, Norma PRO

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu terminowego,
  • System premiowania,
  • Prywatna opieka medyczna – fakultatywnie,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet benefitów sportowych.
  • Możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy przy dużych projektach