kandydatów

Etat Pracownik ochrony Centrum Dystrybucji

Firma: Simple Work Group Sp. z o. o. miejsce pracy: Radzymin

Pracownik ochrony Centrum Dystrybucji
Miejsce pracy: Radzymin
Nr ref.: WAR/540

Opis stanowiska:

  • Obsługa recepcji
  • Weryfikacja uprawnień osób wchodzących na magazyn
  • Ewidencja ruchu pojazdów
  • Dbałość o bezpieczeństwo powierzonego obszaru oraz mienia w magazynie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Gotowość do pracy dwu zmianowej - praca w systemie 12-godzinnym
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 21,94zł/h brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zawarcia umowy o pracę po krótkim okresie próbnym
  • Premie uznaniowe, wypłacane regularnie
  • Umowa o pracę po okresie próbnym
  • Przeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniu
  • Darmowe obiady na stołówce pracowniczej
  • Paczki świąteczne
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)
  • Praca w młodym energicznym zespole