kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Ofertowania w Dziale Serwisu

Firma: Kingspan Light + Air || Essmann Polska miejsce pracy: Warszawa

Kingspan Light+Air to międzynarodowy lider specjalizujący się w produkcji, montażu oraz konserwacji systemów naturalnego doświetlenia, naturalnego odpowietrzania oraz zaawansowanych systemów odprowadzających dym. Zatrudniamy blisko 2 800 pracowników w ponad 30 oddziałach i fabrykach na całym świecie.

W Polsce jako Essmann Polska już od ponad 20 lat dostarczamy nasze rozwiązania i obsługujemy największe obiekty magazynowe, produkcyjno-magazynowe i handlowe czołowych inwestorów branżowych na terenie całego kraju.

Nasze produkty to między innymi: świetliki kopułowe, pasma świetlne, klapy dymowe sterowane pneumatycznie oraz elektrycznie, klapy dolotowe a także szeroka gama urządzeń sterujących zarówno systemami oddymiania, jak i przewietrzania.

Kingspan Light+Air to bezpieczeństwo, wysoka jakość, innowacyjność i dbałość o środowisko naturalne, to lepsza jaśniejsza strona budynku!

Asystent / Asystentka ds. Ofertowania w Dziale Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie ofert techniczno-cenowych w oparciu o udostępnione przez firmę narzędzia
  • Administracyjno-techniczne wsparcie sprzedaży usługi serwisowej
  • Kontakt z Klientem
  • Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej
  • Tworzenie specyfikacji produktowych / systemowych w oparciu o dokumentację przetargową oraz informacje pozyskane od Działu Handlowego
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym, wspieranie ich w zakresie ofertowania
  • Ścisła współpraca z Działem Technicznym w zakresie tworzenia specyfikacji technicznych przygotowywania opisów technicznych, sposobów i kosztów montażu, rysunków etc.
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie dla Kierownika Serwisu oraz zespołów jemu podległych
  • Uczestniczenie w wizjach lokalnych na obiektach w celu poznania instalacji oraz przygotowania oferty handlowej
  • Zamawianie części zamiennych, ścisła współpraca z działem logistyki
  • Nadzór stanu magazynowego części zamiennych w magazynie oraz u ekip serwisowych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych w AutoCAD - mile widziane
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poznania i rozwoju wiedzy technicznej w zakresie rozwiązań i urządzeń HVAC i ppoż
  • Przyjazna i partnerska atmosfera pracy
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, opieka medyczna, szkolenia