kandydatów

Etat Inżynier ds. Serwisu Gwarancyjnego (Tramwaje)

Firma: WBS Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Inżynier ds. Serwisu Gwarancyjnego (Tramwaje)

Miejsce pracy: Warszawa (woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisów gwarancyjnych od klientów (transport szynowy - tramwaje).
  • Kompletowanie wszystkich informacji, materiałów niezbędnych do oceny zgłoszenia gwarancyjnego.
  • Weryfikacja zgłoszonego serwisu gwarancyjnego.
  • Przygotowanie raportów serwisowych dla klientów.
  • Dbanie o właściwą i terminową realizację poszczególnych kroków procesu serwisu gwarancyjnego.
  • Analiza zgłoszeń gwarancyjnych oraz rekomendowanie optymalizacji działań serwisowych.
  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość obsługi zgłoszeń serwisowych.
  • Znajomość zagadnień technicznych.
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność, komunikatywność.
  • Umiejętność konstruktywnej współpracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – aplikuj bo warto.
  • Pracę w globalnej firmie produkcyjnej.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pomagamy w relokacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci