Etat Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Płynnością - Biuro Wsparcia

Firma: Biuro Orbis miejsce pracy: Warszawa

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.

Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech

Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Płynnością - Biuro Wsparcia
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Codzienny monitoring płynności finansowej,
  • Współpraca z bankami w zakresie m.in.: otwierania i zamykania rachunków bankowych, dokumentów bankowych, analizy sald i lokowania środków pieniężnych, rekomendacji dot. transakcji walutowych,
  • Akceptacja płatności,
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi instytucjami finansowymi, firmy konwojujące, operatorzy terminali płatniczych,
  • Udział w przygotowywaniu dziennych, miesięcznych i kwartalnych raportów.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, bankowość),
  • Doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego w banku będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze cash-poolingu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, zapewnienie dokładnego i terminowego wykonania zadań,
  • Dbałość o szczegóły, rzetelność.
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju w dużej organizacji,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w Centrum Warszawy.
Job reference: MSZP/0922/HQ