kandydatów

Etat Starszy Projektant Branży Automatyki

Firma: KTI Poland S.A. miejsce pracy: Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.
Starszy Projektant Branży Automatyki
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • Osoba zatrudniona na stanowisku Starszego Projektanta Branży Automatyki będzie odpowiedzialna w szczególności za:
  • Samodzielne projektowanie i nadzór projektowy w branży AKPiA nad wyznaczonymi projektami,
  • Samodzielne projektowanie i nadzór projektowy w branży teletechnicznej nad wyznaczonymi projektami,
  • Identyfikację oraz syntezę założeń oraz wymagań projektowych (na wszystkich etapach realizacji),
  • Sporządzanie specyfikacji projektowych w zakresie branży AKPiA i teletechnicznej,
  • Dobór oraz specyfikacja urządzeń automatyki w szerokim zakresie aplikacji,
  • Współpracę międzybranżową na etapie realizacji projektu i wdrożenia,
  • Analizę i komentarz do dokumentacji / rysunków dostawców w zakresie realizowanego zadania, współpraca z dostawcami.
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego,  petrochemicznego lub chemicznego – minimum 8 lat,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
  • Znajomość systemów DCS i ESD,
  • Doświadczenie przy przeprowadzaniu sesji HAZOP oraz weryfikację analizy SIL /SIF,
  • Doświadczenie w pracy z programami Autocad  oraz SmartPlant Instrumentation Intools,
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami urządzeń automatyki,
  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ( prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.),