kandydatów

Etat Uczestnik Programu Managerskiego

Firma: Carrefour Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Uczestnik Programu Managerskiego
Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • jesteś studentem/studentką ostatnich lat lub uzyskałeś dyplom w ciągu ostatnich 2 lat,
  • masz  już pierwsze doświadczenia zdobyte podczas praktyk, staży, wolontariatu ,działań w ramach organizacji pozarządowych etc,
  • jesteś zmotywowany/a do rozwoju w różnych obszarach biznesu,
  • interesuje Cię branża FMCG,
  • masz własne spostrzeżenia o funkcjonowaniu branży retail i chętnie się nimi podzielisz,
  • znasz język angielski na poziomie B2/C1,
  • dobrze radzisz sobie z obsługą pakietu MS Office,
  • potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski,
  • drzemią w Tobie umiejętności przywódcze,
  • jesteś nastawiony/a na pracę zespołową i wymianę doświadczeń,
  • cechuje Cię: komunikatywność, otwartość i odwaga w działaniu.

Mile widziane:

  • znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym.
Twoje zadania:
  • aktywny udział w procesie wdrożeniowym, poznawanie działalności i specyfiki firmy,
  • zaangażowanie w prowadzone projekty,
  • koordynowanie, planowanie i realizowanie prac projektowych w powierzonym obszarze
    biznesu,
  • poznawanie różnorodnych obszarów organizacji,
  • dzielenie się spostrzeżeniami i inicjowanie rozwiązań,
  • wsparcie zespołu we wdrażanych zmianach,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
Mamy dla Ciebie:
  • rozbudowany plan wdrożeniowy umożliwiający poznanie i zrozumienie organizacji,
  • test predyspozycji zawodowych- lepiej poznasz siebie i swoje predyspozycje,
  • realną możliwość rozwoju i szybkiego awansu w strukturach firmy,
  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia od członków zespołów,
  • opiekę i mentoring członka zarządu,
  • udział w różnorodnych grupach projektowych,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • po 6 miesiącach umowę na czas nieokreślony,
  • zniżki na zakupy od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem