kandydatów

Etat Koordynator Contact Center

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7545219, z dnia 2022-09-20

Autoryzowany Dealer Volkswagen zatrudni osobę na stanowisko:

Koordynator Contact Center

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie działem CC - inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań usprawniających działania CC, odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • praca w systemie Call Center/CRM – monitoring jakości oraz efektywności działań, generowanie raportów
  • bieżące wsparcie pracowników – podnoszenie ich kompetencji i umiejętności sprzedażowych
  • ustalenie i zarządzanie harmonogramem działań CC,
  • tworzenie i uaktualnianie skryptów rozmów
  • tworzenie narzędzi do prowadzenia telefonicznych rozmów handlowych zgodnie z potrzebami realizowanych kampanii sprzedażowych
  • współpracę z innymi działami organizacji w celu realizacji założeń programu,
  • monitorowanie osiągniętych przez zespół parametrów sprzedaży i podejmowanie działań zwiększających jego efektywność
  • realizacja wyznaczonych KPI zgodnie z założeniami

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem Telemarketerów lub CC
  • znajomości specyfiki pracy Call Center
  • wysokiej orientacji na osiąganie wyznaczonych celów , delegowania i rozliczania zadań
  • umiejętności motywowania zespołu do osiągania jak najwyższych wyników,
  • wysokiego poziomu samodzielności w działaniu oraz zarządzania projektami sprzedażowymi
  • wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, reprezentującej światowego lidera w sprzedaży aut
  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne i progresywne wynagrodzenie ściśle powiązane z realizacją celów
  • udział w innowacyjnym i ciekawym projekcie