kandydatów

Etat Inżynier wsparcia sprzedaży

Firma: Eltrix Wielgus Robert miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą wykonawczą i doradczą sektora energetycznego.

Dysponujemy własnym biurem projektowym, wykwalifikowanymi i doświadczonymi kadrami inżynierskimi oraz montażowymi. W ramach prowadzonej działalności łączymy kompetencje kilku branż: elektrycznej, budowlanej, mechanicznej, sanitarnej, konsultingowej i finansowej.

Zajmujemy się całością procesów inwestycyjnych w obszarze energetyki od etapu projektowania, poprzez realizację oraz serwis oferowanej infrastruktury energetycznej. Prowadzimy jednocześnie projekty modernizacyjne istniejących już systemów energetycznych, z ukierunkowaniem na ich efektywność i bezpieczeństwo.

Inżynier wsparcia sprzedaży
miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie wycen instalacji fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie wycen budowy systemów zasilania (stacje transformatorowe)
  • Opracowywanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych
  • Uzupełnianie bazy dostępnych materiałów / Weryfikacja cen i dostępności materiałów
  • Odbywanie wizji lokalnych
  • Pomoc w wyjaśnianiu kwestii technicznych na etapie przetargu
Wymagania:
  • Wiedza techniczna z branży elektrycznej / fotowoltaicznej
  • Doświadczenie w wycenie instalacji fotowoltaicznych lub instalacji elektrycznych
  • Terminowość
  • Dokładność
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Wsparcie zespołu
  • Przyjazna atmosfera (mała firma)
  • Praca częściowo zdalna
  • Środowisko Google Workspace

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2022
Wyświetleń: 76