kandydatów

Etat Młodszy Kierownik Oferty

Firma: Cyfrowy Polsat S.A. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Kierownik Oferty
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KS/MKF/PR/590/0922
Opis stanowiska
  • Rekomendowanie kierunków rozwoju biznesowego linii biznesowej „oferty łączone – smartDOM/smartFIRMA”, przewidywanie trendów rynkowych;
  • Samodzielne prowadzenie działań wdrożeniowych i rozwojowych, w tym współpraca z działami IT, Sprzedaży oraz Obsługi Klienta;
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza rynku telekomunikacyjnego;
  • Testowanie ofert i kanałów sprzedaży pozostałych operatorów lub sprzedawców produktów konkurencyjnych;
  • Koordynacja oraz nadzór nad prawidłowym wdrożeniem zaakceptowanych działań, kampanii i projektów marketingowych.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, telekomunikacja lub pokrewne);
  • Doświadczenie w pracy w marketingu;
  • Dobra znajomość MS Excel i MS PowerPoint;
  • Umiejętność tworzenia, rozwijania, budowania;
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy z branży dostawców usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych;
  • Wpływ na kształt i rozwój produktów największej grupie kapitałowej w kraju (m.in. marki Plus, Polsat Box, );
  • Pracę w zgranym, współpracującym zespole;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze na produkty Grupy Kapitałów).