kandydatów

Etat Kierownik ds. Rozwoju Roamingu Międzynarodowego

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik ds. Rozwoju Roamingu Międzynarodowego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: klaudia.glowacka@plus.pl
Opis stanowiska
  • Sprzedaż i zakup usług hurtowych oraz związane z tym pozyskiwanie klientów i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami zagranicznymi, celem zapewniania przychodów oraz obniżki kosztów hurtowych Polkomtel z tytułu świadczenia usług roamingu międzynarodowego
  • Negocjowanie warunków biznesowych i umów w relacjach międzyoperatorskich
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych w obszarze hurtowego roamingu międzynarodowego
  • Monitorowanie wykonania umów z partnerami roamingowymi bieżące analizy przychodów ze sprzedaży, przepływów i ruchu, zmiany sterowania, renegocjacja umów
  • Opieka posprzedażowa nad portfelem klientów, a także reprezentowanie Polkomtel na spotkaniach zagranicznych i krajowych i realizacja międzyoperatorskiej polityki hurtowej Spółki
  • Prowadzenie i współuczestniczenie w projektach roamingowych realizowanych w Departamencie Sprzedaży Hurtowej
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca swobodną komunikację wszelkimi dostępnymi kanałami – od spotkań poprzez konferencje, rozmowy telefoniczne, e-mail, komunikatory, media społecznościowe itp. z partnerami zagranicznymi, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży i zakupie usług telekomunikacyjnych dla segmentu operatorskiego/B2B - budowanie sieci kontaktów i portfela klientów, również opieka posprzedażowa
  • Zdolności analityczne podparte znajomością Excela w stopniu pozwalającym na szybkie podejmowanie decyzji biznesowych
  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych w obszarze usług telekomunikacyjnych (pożądane usługi hurtowe w sieciach telekomunikacyjnych)
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze ze Spółek z Grupy, sekcje tematyczne)
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Zdobycie doświadczenia w środowisku pracy o charakterze Grupy Kapitałowej