Etat Specjalista ds. sprzedaży aut z USA z językiem rosyjskim

Firma: Columb Auto Trade miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7547475, z dnia 2022-09-20

Columb Auto Trade Sp. z o.o. to duża firma w swojej branże, która bezpośrednio współpracuję z przedstawicielami Amerykańskimi. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami amerykańskiej firmy logistycznej CargoLoop LLC (USA InterCargo), która zajmuję się transportem, załadunkiem i wysyłką aut ze Stanów Zjednoczonych.

Specjalista ds. sprzedaży aut z USA z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Jeśli lubisz samochody, uwielbiasz sprzedawać i potrafisz znaleźć wspólny język z każdym klientem, to zapraszamy do naszego zespołu.

  • Przyjmowanie połączeń wchodzących;
  • Konsultacje w znalezieniu samochodu na życzenie klienta;
  • Udział w aukcjach internetowych i zakup aut z uwzględnieniem budżetu klienta.

Wymagania

  • Chęć nauczyć się techniki sprzedaży;
  • Znajomość budowy samochodów;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Minimalna znajomość języka angielskiego;
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego

Oferujemy

  • Możliwość wpływy na swoje wynagrodzenie;
  • Szybki rozwój i perspektywa na przyszłość (wszystkie kierowniki zaczynali od specjalisty ds sprzedaży);
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy (wygodny dojazd, metro, tramwaj, pkp);
  • Telefon oraz laptop marki Apple które pomogą ci szybciej pracować i więcej zarabiać
  • szkolenia oraz teambuildingi (karting, paintball, mafiia);
  • Młody oraz pozytywny zespół