Etat Telecommunication Manager / Kierownik Zespołu Telekomunikacji

Firma: eService Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International.

Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Nasze doświadczenie i kompetencje sprawiają, że dysponujemy unikalnymi, certyfikowanymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższą jakość usług i serwisu.

To dzięki nim jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej i najchętniej wybieranym dostawcą usług płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa.

Ty też możesz skorzystać z naszego sukcesu i wejść na ścieżkę kariery w branży fintech.
Dołącz do naszego zespołu sprzedawców, zyskaj nowe kompetencje i zadowolonych klientów.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Dołącz już dziś do eService jako:

Telecommunication Manager / Kierownik Zespołu Telekomunikacji
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • będziesz dbać o prawidłowe działanie i bezpieczeństwo administrowanych przez Zespół sieci komputerowych i systemów wspomagających
  • będziesz opiekować sieciową infrastrukturą informatyczną w serwerowni ośrodka podstawowego i zapasowego oraz sieci lokalnych i rozległych we wszystkich lokalizacjach naszej Firmy w Europie
  • będziesz zapewniać poprawne działanie łącz telekomunikacyjnych użytkowanych przez naszą Firmę, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • będziesz współpracować z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych
  • będziesz zarządzać ok. 8-osobowym Zespołem
Nasze wymagania:
  • posiadasz 5-lat doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku (w tym 3 lat na stanowisku managerskim) - poszukujemy doświadczonej osoby
  • umiesz zarządzać sieciami i urządzeniami telekomunikacyjnymi
  • technologie sieciowe znasz bardzo dobrze
  • rozumiesz rynek telekomunikacyjny w Polsce i w Europie
  • znasz standardy: ITIL oraz PCI DSS
  • jesteś kreatywny/kreatywna - podchodzisz do rozwiązywania problemów nieszablonowo
  • bardzo dobrze znasz język angielski - codziennie będziesz rozmawiać z naszymi kolegami z Europy i ze Stanów Zjednoczonych
Mile widziane:
  • doświadczenie profesjonalne w branżach: bankowość, płatności, finanse
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawe wyzwania w szybko rozwijającej się branży płatności elektronicznych
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zaangażowania się w różne projekty
  • bardzo dobra atmosfera pracy i zgrany zespół
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Czekamy na Twoje zgłoszenie