kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars S.A. jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.
Młodszy Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Twoje zadania:

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne (głównie z obszaru IT ale także marketing, sprzedaż, analizy itp.)
  • Aktywne korzystanie z metod sourcingu (LinkedIN)
  • Tworzenie treści ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Współpraca z HR Biznes Partnerami w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • Weryfikacja profili kandydatów pod kątem zgodności z potrzebami firmy
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze rekrutacji i rozwój obecnych

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku rekrutera
  • Wiedza/ doświadczenie z zakresu rekrutacji w obszarze IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartość, analityczność
  • Umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę hybrydową po wdrożeniu
  • Możliwość rozwoju w obszarze różnorodnych rekrutacji (IT, sprzedaż, marketing, logistyka, analizy, administracja);
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnych kursów językowych
  • Pracę z zgranym zespole
  • Spotkania integracyjne wewnątrzdziałowe