kandydatów

Etat Specjalista ds. Systemu Jakości

Firma: HR Support miejsce pracy: Wyszków

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy oferującej projektowanie oraz instalację gazów medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Systemu Jakości
Miejsce pracy: Wyszków
OBOWIĄZKI:
  • wypełnianie dokumentów związanych z systemem jakości
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur produkcyjnych
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń podnoszących kwalifikacji
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwości pracy zdalnej