Etat Specjalista ds. Utrzymania Platform Usług Dodanych (VAS)

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Utrzymania Platform Usług Dodanych (VAS)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Konfigurowanie oraz utrzymanie urządzeń i usług dodanych (VAS)
  • Rozwiązywanie problemów sieciowych, obsługa awarii
  • Definiowanie i analizowanie KPI dla urządzeń i usług sieciowych
  • Tworzenie narzędzi wspomagających proces utrzymania usług dodanych
  • Współpraca z dostawcami infrastruktury sieciowej
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • znasz architekturę i protokoły sieci mobilnych
  • znasz działanie platform działania SMSC, MMSC, VMS, OTA, RCS, IMS
  • znasz system operacyjny Unix (Linux) – na poziomie administratora
  • masz dobrą znajomość języka angielskiego
  • umiesz pracować w zespole, także w środowisku międzynarodowym

Mile nas zaskoczysz, jeśli:

  • programujesz w językach skryptowych (Python)
  • posiadasz wykształcenie wyższe (o profilu technicznym), preferowane kierunki: informatyka, sieci komputerowe, telekomunikacja
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny