kandydatów

Etat Programista (Systemy wbudowane)

Firma: Cyfrowy Polsat S.A. miejsce pracy: Warszawa

Programista (Systemy wbudowane)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: EMB/JA/TFAD/265/0422
Opis stanowiska
  • Tworzenie device driver'ów w środowisku Linux Embedded;
  • Portowanie SoC dedykowanych dla dekoderów telewizji cyfrowej (STB) w środowisku Linux Embedded;
  • Przetwarzanie sygnału A/V i TV metadata w m/w dedykowanym dla STB;
  • Tworzenie modułów UI w środowisku opartym o OpenGL, SDL oraz HTML/JS;
  • Komunikacja międzyprocesowa (RPC);
  • Tworzenie modułów komunikujących się z mikro-serwisami (usługi sieciowe);
  • Debugowanie problemów s/w w środowisku embedded na wielu warstwach oprogramowania.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne);
  • Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów czasu rzeczywistego oraz „embedded devices”;
  • Bardzo dobra znajomość języka C i C++;
  • Dobra znajomość Java Script i HTML;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego posługiwanie się dokumentacją techniczną.
Mile widziane:
  • Doświadczenie z Linux kernel, device drivers, GStreamer, Node.js;
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją silników webowych (np. WebKit) w środowiskach embedded;
  • Praktyczna znajomość Agile/Scrum.
Oferujemy
  • Ambitną, prace stymulującą rozwój, w zespole o wysokich kompetencjach;
  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach;
  • Bardzo duży wpływ na ostateczny kształt produktu;
  • Pracę z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku multimediów oraz rynku TV cyfrowej;
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami chętnie dzielącymi się wiedzą.