kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: VAlight miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7560597, z dnia 2022-09-22

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową sprzętu oświetleniowego (żarówki, naświetlacze, przedłużacze).

Jesteśmy pierwszym przedstawicielem fabryki, marki Bellight.

Naszymi klientami są specjalistyczne sklepy detaliczne, hurtownie oraz lokalne hipermarkety budowlane.

Cenimy naszych pracowników!

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż "na terenie"
  • sprzedaż produktów z portfolio VALIGHT (żarówki, naświetlacze, przedłużacze)
  • poszukiwanie nowych Klientów
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • planowanie i raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami bezpośrednio do Dyrektora Handlowego

Wymagania

  •  minimum 2 lata doświadczenia handlowego na rynku B2B (znajomość branży elektrotechniki oświetleniowej będzie dodatkowym atutem)
  • ważne prawo jazdy kat.B - praca o charakterze mobilnym/Gotowość do używania pojazdu do celów służbowych
  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, dynamizm i inicjatywa
  • gotowość do pracy w terenie oraz do częstych podróży służbowych
  • zapał do pracy, nastawienie na realizacje celi i osiągnięcie sukcesów

Oferujemy

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin!!! (pół etatu)
  • możliwość zarabiania - stawka + % od handlu nielimitowany
  • spłata paliwa
  • telefon, laptop oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-09-2022
Wyświetleń: 65