kandydatów

Etat Specjalista ds. Audytów i Pomiarów

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy która świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie efektywnego wykorzystania energii w budynkach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Audytów i Pomiarów
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • audyt efektywności energetycznej
  • badania i pomiary jakości środowiska wewnętrznego i komfortu w budynkach, w tym m.in. w ramach certyfikacji LEED, BREEAM, WELL
  • doradztwo z zakresie optymalizacji energetycznej
  • audyty energetyczne przedsiębiorstw
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne: inżyniera techniczna (systemy HAVC i pokrewne), elektrotechnika, energetyka
  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z optymalizacją energetyczną
  • znajomość zagadnień związanych z instalacjami budynkowymi, eksploatacją nieruchomości oraz umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kat. B
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość pracy hybrydowej
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dodatek do jazdy środkiem nieemisyjnym
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę w środowisku profesjonalistów
  • elastyczny czas pracy