Etat Instalator okablowania elektrycznego i strukturalnego (LAN)

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

People make places
Instalator okablowania elektrycznego i strukturalnego (LAN)
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • Wykonywanie instalacji okablowania strukturalnego oraz elektrycznego
  • Pomiary sieci strukturalnej oraz elektrycznej
  • Instalacja urządzeń sieciowych w pomieszczeniach technicznych oraz serwerowniach
  • Analiza problemów oraz raport wniosków związanych z siecią strukturalną oraz elektryczną
  • Analiza projektów wykonawczych oraz delegowanie zadań w ramach zespołu
  • Obsługa urządzeń pomiarowych typu: FLUKE, SONEL itp.
  • Realizacja montażu oraz relokacji sprzętu komputerowego (w ramach projektów)
  • Sprawdzanie materiałów i zgłaszanie zapotrzebowania do koordynatora
  • Bieżące raportowanie prac
Wymagania:
  • Doświadczenie: instalacje sieci elektrycznych, okablowanie strukturalne, IT
  • Minimum 1 rok doświadczenia w wykonywaniu instalacji technicznych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (wyjazdy 2-3 razy do roku max na 1 tydzień)
  • Obsługa programów mobilnych oraz pomiarowych
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne narzędzia oraz bardzo dobrej jakości ubrania robocze
  • Wdrożenie oraz przeszkolenie do pracy
  • Pomocny Zespół
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość zakupienia karty sportowej
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy