kandydatów

Etat Młodszy Administrator Sieciowy

Firma: Euvic IT S.A. miejsce pracy: Płock

Młodszy Administrator Sieciowy

Euvic IT jest firmą outsourcingową, która od 18 lat kompleksowo wspiera klientów w obszarze IT i rozwiązań dla biznesu. Prowadzimy konsultacje i pełnozakresowe audyty obszaru IT, dostarczając zarządom informacje oraz rekomendacje zmian. Mogą one dotyczyć budowy strategii IT, zapewnienia ciągłości działania czy modernizacji wykorzystywanych rozwiązań. Euvic IT jest członkiem Grupy Euvic, największej federacji spółek informatycznych w Europie Środkowej.

Liczba wakatów: 1

Doświadczenie: minimum 1 rok

Rodzaj umowy: okres próbny 3 miesiące zlecenie, później umowa o pracę

Poznaj zadania, jakie na Ciebie czekają:
  • Monitorowanie sieci,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemy związane z infrastrukturą techniczną,
  • Administrowanie oprogramowaniem help desk,
  • Odpowiadanie na prośby o pomoc techniczną osobiście, telefonicznie poprzez czat lub e-mail,
  • Informowanie użytkownika o odpowiednich działaniach,
Wymagania:
  • Praktyczna wiedza na temat podstawowych operacji obsługi odpowiedniej infrastruktury/oprogramowania,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie praktyk obsługi użytkownika końcowego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2) w mowie i piśmie,
  • Umiejętność uczenia się w szczególności nowych obszarów związanych z informatyką,
  • Doświadczenie w badaniu, analizie i interpretacji problemów z systemami automatycznymi,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, sumienność,
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows,
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji sieci komputerowe,
  • Znajomość lub/i certyfikacja ITIL,
  • Znajomość lub/i certyfikacja narzędzi Microsoft,
  • Wiedza z zakresu automatyzacji procesów O365,

Korzyści dla Ciebie:
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (techniczne i jakościowe),
  • Możliwość zdobycia certyfikatów,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Elastyczny czas pracy.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Aplikując akceptujesz poniższą Klauzulę informacyjną

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Euvic sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) ul. Przewozowa 32,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
  3. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Euvic sp. z o.o., podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej Euvic oraz klienci Euvic sp. z o.o. lub innych podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej Euvic sp. z o.o.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres uzasadniony wykorzystaniem tych danych w procesach rekrutacyjnych podjętych zarówno przed złożeniem zgody jak i w okresie późniejszym.
  5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy rekrutacja@euvic.pl
  6. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
  7. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji zarówno przed złożeniem zgody jak i w okresie późniejszym.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Euvic sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) ul. Przewozowa, a także inne podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej Euvic, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w (i) Euvic sp. z o.o. lub (ii) podmiotach wchodzących w skład grupy kapitałowej Euvic oraz przekazywanie ich w celach informacyjnych podmiotom biorącym udział w procesie rekrutacji, w tym do państw trzecich.

Przedmiotowa zgoda dotyczy procesów rekrutacji podjętych zarówno przed złożeniem niniejszej zgody jak i w okresie późniejszym.

Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Zostałem/am poinformowany, iż niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-09-2022
Wyświetleń: 66