kandydatów

Etat Doradca Serwisowy

Firma: Auto Fus T. Fus Sp.j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7566018, z dnia 2022-09-23

Renomowana firma motoryzacyjna w Warszawie poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Doradca Serwisowy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WAW

Opis stanowiska

  • prowadzenie Serwisu wg przyjętych standardów marki Premium
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • realizacja założonych planów
  • współudział w tworzeniu strategii firmy
  • dbałość o wizerunek serwisu

Wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość standardów obsługi Klienta biznesowego
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności negocjacyjne
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B, znajomość pakietu Office, biegła obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny – ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
  • motywacyjny system premiowy uzależniony od realizacji stawianych planów
  • pracę w znanej, rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w otoczeniu światowej marki Premium
  • profesjonalny cykl szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego