kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta (e-sklep)

Firma: Asbis Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7557729, z dnia 2022-09-25

ASBIS Group jest wiodącym dystrybutorem z wartością dodaną, deweloperem i dostawcą produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) z lokalnymi operacjami w Europie Środkowo-Wschodniej, republikach bałtyckich, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Firma posiada dwa główne centra dystrybucyjne zlokalizowane w Czechach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, filie w 27 krajach, blisko 2 000 pracowników i około 20 000 aktywnych klientów w 56 krajach na całym świecie.

ACEAN jest nowym e-sklepem, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce i na Cyprze. W sprzedaży będą między innymi smartfony, komputery, laptopy, artykuły gospodarstwa domowego i tym podobne. Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta, która dołączy do naszego zespołu w Polsce.

Specjalista ds. Obsługi Klienta (e-sklep)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • praca z przychodzącymi zamówieniami i cross-sellingu, praca nie obejmuje cold callów;

  • Przetwarzanie zamówień od momentu otrzymania w CRM do wysłania i otrzymania opinie od klientów;

  • Przetwarzanie zgłoszeń użytkowników w wysokiej jakości (e-mail, czat, telefon);

  • Prowadzenie dokumentacji finansowej – robienie faktur i ich przesyłanie;

  • Praca z reklamacjami;

  • Sprawna komunikacja z obsługą logistyczną – kontrola etapów wysyłki i dostawy towaru do klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej w Polsce;
  • Możliwość pracy w trybie wielozadaniowym;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne. Empatia;
  • Wysoka finansowa motywacja;
  • Polski - biegle mówienie i pismo.

Będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży smartfonów, komputerów, audio, gadżetów;
  • Doświadczenie w CRM i konfigurowaniu ją pod kluczowe wskaźniki wydajności;
  • Doświadczenie z witrynami: allegro, ceneo, amazon;
  • Wiedza o dyscyplinie przepływu gotówkowego;
  • Ukraiński/rosyjski, angielski.

Oferujemy

  • Praca w nowym projekcie należącym do grupy firm ASBIS;
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe co miesiąc;
  • Dołączając do projektu na tym etapie, kandydat ma doskonałą okazję, aby wpłynąć na tworzenie przyszłych przepływów pracy i udowodnić sobie do przyszłych możliwością karierowych;
  • Stawiamy wysokie wymagania do jakości pracy i poziomu obsługi klienta. W zamian oferujemy komfortowe warunki pracy, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz godziwą pensję;
  • Umowa o Pracę