kandydatów

Etat Procurement Project Specialist

Firma: Joinco Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Joinco Polska Sp. z o. to dynamicznie rozwijająca się firma importująca produkty do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, a od 11 lat jesteśmy obecni w Polsce. Siłą naszej firmy są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, prace według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

Procurement Project Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • praca z Category Managerem m.in. wspieranie go w codziennych zadaniach, analiza wyników sprzedaży
  • koordynowanie prac marketingowych związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek
  • bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych prac
  • zarządzanie bazą danych dostawców oraz kontakt z nimi
  • wyszukiwanie pomysłów, ofert
  • wsparcie przy budowaniu kalendarza Category Managera
  • przygotowywanie spotkań (showroomów) z klientem
  • rozwój filmów produktowych dla nowych produktów, współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi
  • współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej (minimum 1-1,5 roku)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • asertywność
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego