kandydatów

Etat Sekretarka / Asystentka biura

Firma: NORMA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7569345, z dnia 2022-09-25

Firma NORMA, branża importowo eksportowa

Sekretarka / Asystentka biura

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie administracji biura: pisma przychodzące i wychodzące, fakturowanie
  • prowadzenie listy obecności pracowników,
  • obsługa ogłoszeń oraz strony internetowej
  • kontakt z Biurem Rachunkowym
  • kontrola sprawnego funkcjonowania biura
  • obsługa spotkań odbywających się w biurze

Wymagania

  • zdolności organizacyjne, dynamika

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • pracę dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości awansu
  • możliwość korzystania z floty pojazdów