Etat Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych i biurowych z językiem czeskim

Firma: AGROFERT POLSKA sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Nasza firma powstała w 2010 roku zajmującą się głównie: skupem i sprzedażą płodów rolnych, komponentów rolnych, nawozów, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego.

Spółka jest częścią grupy Agrofert a.s

Od 2021 roku zajmujemy się również sprzedażą i dystrybucją AdBlue.

W 2022 roku poszerzyliśmy działalność o nowy dział – Farmtec a.s, zajmujący się kompleksową obsługą inwestycji w rolnictwie – od projektu do modernizacji lub budowy fermy bydła czy biogazowni rolniczej.

1 lipca 2022 roku Spółka Agrofert Polska pozyskała nowe powierzchnie magazynowe poprzez zakup elewatorów w Jasienicy Dolnej oraz w Maciejowicach.

Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych i biurowych z językiem czeskim
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Kontakt z klientami współpracującymi z firmą
  • Prowadzenie procesów związanych ze wsparciem sprzedaży
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych, umów oraz pozostałych dokumentów związanych z działalnością firmy
  • Realizacja dodatkowych zadań formalnych i administracyjnych
  • Prowadzenie prostych działań marketingowych (mailing, zarządzanie kanałami promocji w Internecie)
  • Wsparcie w prowadzeniu bieżących dokumentów firmy dla osób pracujących w terenie
  • Archiwizacja dokumentów (skanowanie, opisywanie)
  • Wsparcie w prowadzeniu korespondencji z jednostkami administracji publicznej w Polsce
Nasze wymagania
  • Gotowość do nauki i zdobywania nowych doświadczeń
  • Samodzielność, komunikatywność i nastawienie na współpracę w Zespole
  • Doświadczenie we wsparciu BACK OFFICE
  • Znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie pozwalająca na codzienną komunikację
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania MS Office
  • Mile widziane jest doświadczenie w pracy z systemem SAP oraz CorelDraw
  • Mile widziana znajomość branży rolniczej i/lub OZE i/lub budowlanej
Oferujemy:
  1. Szkolenie oraz wsparcie merytoryczne
  2. Możliwość częściowej pracy z domu (HOME-OFFICE)
  3. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  4. Pracę międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  5. Atrakcyjny system wynagradzania
  6. Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  7. Miłą atmosferę w pracy
  8. Pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie