Etat Inżynier ds. sprzedaży – branża energetyczna / przemysłowa

Firma: ECOL Sp. z o.o. miejsce pracy: Płock

Inżynier ds. sprzedaży – branża energetyczna / przemysłowa
Miejsce pracy: Płock

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Aplikuj i wznieś swą karierę na wyższy poziom!

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Nastawiamy się na wyzwania standardów przemysłu 4.0 oraz wdrażanie nowych technologii. Działamy od blisko 30 lat realizując nasze usługi w strategicznych punktach Polski. Zatrudniamy ponad 350 pracowników. Pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę produktów i usług, aby stać się widocznym liderem sektora usług dla przemysłu. Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

W naszej firmie już pierwszego dnia poczujesz się jak u siebie, ponieważ kierownik krok po kroku wprowadzi Cię w Twoje obowiązki, a doświadczeni koledzy przekażą Ci przydatne wskazówki.

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż – usług związanych z Utrzymaniem Ruchu/Serwisu Smarowniczego
  • wyjazdy handlowe oraz wizje lokalne,
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi,
  • prezentacja oferty produktowej oraz przygotowywanie ofert dla klientów,
  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji,
  • analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami,
  • prowadzenie działań zmierzających do pozyskiwania nowych klientów,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy,
  • udział w targach i konferencjach,
  • współpraca z poszczególnymi komórkami firmy.
Nasze oczekiwania:
  • znajomość branży przemysłu chemicznego lub petrochemicznego – warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • prawo jazdy kat. B;
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży;
  • umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji;
  • doświadczenie w pracy zespołowej;
  • dyspozycyjność;
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów;
  • wysoka komunikatywność;
  • zdolności negocjacyjne i perswazyjne;
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • sumienność;
  • dobra organizacja pracy;
Za co polubisz nową pracę:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • opiekuna na początku zatrudnienia i pełne szkolenie wdrożeniowe,
  • otrzymasz narzędzia do wykonania swoich obowiązków: samochód służbowy, laptop i telefon,
  • możliwość awansu,
  • szkolenia branżowe.
Benefity, które docenisz:
  • program poleceń pracowniczych,
  • prywatna opieka medyczna realizowana przez PZU
  • Pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych szczepień przeciwko grypie sezonowej. Skorzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.
  • ubezpieczenie NNW finansowane przez pracodawcę oraz dobrowolne grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,
  • karta MultiSport,
  • świadczenia ujęte w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki oraz wyprawka szkolna, Mikołajki, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w tym mojego wizerunku przez Ecol Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. Podmiejska 71A, 44-207 Rybnik dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu Pracy.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą zgodnie z następującymi warunkami:
- administratorem danych osobowych jest ECOL sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. Podmiejska 71A, 44-207 Rybnik;
- dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyjątkiem sytuacji, gdy obowiązek taki wynikać będzie z powszechnie obowiązujących przepisów prawa,
- kandydat jest uprawniony do uzyskania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych w zakresie określonym powszechnie obowiązującymi przepisami prawa,
- kandydat jest uprawniony do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie,
- kandydat jest uprawniony do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji zaistnienia podejrzenia, iż przetwarzanie danych realizowane jest z naruszeniem przepisów prawa,
- podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne,
- dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania procesu rekrutacyjnego a także na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 6 m-cy po jego zakończeniu lub do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.