Etat Młodszy Specjalista ds. organizacji dydaktyki i dyplomowania

Firma: Akademia Leona Koźmińskiego miejsce pracy: Warszawa

Akademia Leona Koźmińskiego jest szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. organizacji dydaktyki i dyplomowania
Nr ref.: 23/ADM/KIBS/22

Biuro Organizacja Dydaktyki Kozminski International Business School

Główne obowiązki:
  • komunikacja z wykładowcami w zakresie planowania zajęć dla studentów,
  • organizacja spotkań z przedstawicielami poszczególnych zakresów studiów oraz koordynacja procesu ich wyboru na studiach pierwszego i drugiego stopnia,
  • wsparcie w procesie wyboru przedmiotów do wyboru, promotorów dla studentów,
  • monitoring sylabusów i przewodników do przedmiotów na dany rok akademicki oraz bieżące wsparcie wykładowców w zakresie ich uzupełniania,
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby innych jednostek administracyjnych,
  • koordynacja procesu dyplomowania,
  • przygotowanie oraz druk dyplomów i suplementów do dyplomów,
  • organizacja sesji egzaminacyjnych dla studentów,
  • rezerwacja sal i zakwaterowania dla wykładowców wizytujących,
  • wsparcie przy organizacji eventów.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w Uczelni uznanej i rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,
  • możliwość podjęcia studiów w ALK na preferencyjnych warunkach finansowych,
  • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych organizowanych przez uczelnie partnerskie,
  • bogatą ofertę szkoleń, w tym kursów językowych w Polsce i nie tylko,
  • dostęp do korzystania z zasobów biblioteki uczelnianej,
  • dodatki finansowe i pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, itd.).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • planowanie, monitorowanie i kontrola,
  • otwartość na zmiany, analizowanie i wyciąganie wniosków,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.
  • samodzielność, orientacja na klienta i na jakość.