kandydatów

Etat Specjalista ds. prawnych / Asystent prawny

Firma: Pomysłowi Księgowi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7577262, z dnia 2022-09-27

Pomimo ugruntowanej pozycji na rynku, w dalszym ciągu dynamicznie się rozwijamy, proponując naszym klientom kompleksowy zakres obsługi. Każdego dnia poszerzamy grono naszych klientów, wychodząc na przeciw oczekiwaniom nowoczesnego biznesu i oferując kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Rzetenie podchodzimy do zagadnień podatkowych, dzięki czemu nasi klienci mogą się skupić na prowadzeniu działalności gospodarczej. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej działalności i skali wielkości, od najmniejszych firm jednoosobowych po złożone podmioty gospodarczę i grupy kapitałowe. Nasze usługi cechują się kompleksowością i wysokim poziomem merytorycznym.

Specjalista ds. prawnych / Asystent prawny

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: NS/9/22

Opis stanowiska

W zwiazku z dynamicznym rozwojem i regularnie powiększającą się bazą naszych klientów, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. prawnych / asystenta prawnego. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • sporządzanie pism w sprawach i procesowych;
  • obsługa dokumentacji (sporządzanie umów, wypełnianie dokumentów urzędowych, archiwizowanie itp.),
  • obsługa telefoniczna klientów (połączenia przychodzące),
  • obsługa bezpośrednia klientów.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (prawo, ekonomia, zarządzanie);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania pakietu office;
  • dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność;
  • pogodne nastawienie i umiejętności interpersonalne;
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (prosimy o podanie oczkiewań finansowych w aplikacji),
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • rozwój zawodowy w oparciu o profesjonalny system szkoleń,
  • miejsce pracy: Warszawa Śródmieście (Nowy Świat).