kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjnych

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr ref.: Specjalista ds. administracyjnych – Warszawa
Opis stanowiska
  • Prowadzenie kancelarii Oddziału,
  • prowadzenie rejestrów umów Oddziału,
  • rejestrowanie pism, faktur, dekretowanie dokumentów,
  • adresowanie, wysyłanie korespondencji (email, poczta)
  • sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentów kosztowych i prowadzenie baz kosztowych,
  • przygotowanie i nadzorowanie realizacji umów dla usług w zakresie prawidłowego funkcjonowania i utrzymania nieruchomości - zgodnie z przepisami Prawa Zamówień Publicznych,
  • obsługa programu do zarządzania Mieszczanin,
  • zakup art. biurowych, czystościowych, gospodarczych, spożywczych na potrzeby Oddziału.
Wymagania
  • Wykształcenie średnie/wyższe zarządzania nieruchomościami,
  • doświadczenie zawodowe min. 1 lat,
  • uprawnienia: licencja zarządcy- mile widziane,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę, inne,
  • obsługa programu SŁONIE,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny,
  • karty sportowe.