kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad placem budowy,
  • Nadzór nad kadrą inżynierską, siłami własnymi i podwykonawcami,
  • Sporządzanie obmiaru postępu robót,
  • Prowadzenie prac w zgodzie z przyjętym harmonogramem i budżetem,
  • koordynacja zamówień i dostaw materiałów,
  • Kontrola i dokumentacja jakości prowadzonych robót,
  • Raportowanie realizacji robót,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych (obiekty biurowe, handlowe, szpitale, obiekty dydaktyczne),
  • Bardzo dobra obsługa programów z pakietu MS Office, MS Project,
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie atutem,
  • Prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program rozwoju
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki