kandydatów

Etat Pracownik w Dziale Windykacji

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik w Dziale Windykacji
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w windykacji
  • punktualność
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientem
  • monitoring portfela klientów z należnościami przeterminowanymi
  • przygotowywanie ponagleń, wezwań do zapłaty
  • obsługa korespondencji listownej oraz e-mail
  • obsługa urządzeń biurowych (faks, skaner, ksero)
  • obsługa wewnętrznego systemu komputerowego
  • praca na wewnętrznej bazie klientów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 3,5 - 4 tys. zł (podstawa + premia)
  • stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (od 8:00-16:00, 10:00-18:00)
  • zdobycie doświadczenia