kandydatów

Etat Analityk Biznesowo - Systemowy

Firma: Panek S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7580985, z dnia 2022-09-28

Panek SA, największy polski operator CarSharing, prowadzi rozwój systemu do obsługi tego wschodzącego biznesu. Obecnie poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowo - Systemowego, który pomoże nam w usprawnieniu organizacji w zakresie kreowania i optymalizacji procesów Spółki.

Analityk Biznesowo - Systemowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Definiowanie oraz uzgadnianie wymagań biznesu w różnych obszarach działalności Spółki;
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania systemowe przy współpracy z zespołem IT;
  • Kontrolowanie postępu prac w kluczowych systemach IT oraz realizacji zmian zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami;
  • Analiza błędów systemowych i weryfikacja napraw pod kątem zgodności z procesami biznesowymi;
  • Prowadzenie warsztatów dla kadry zarządzającej Spółki;
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej kluczowych procesów.

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu na styku biznesu i IT;
  • Preferowane doświadczenie w branży konsultingowej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, kierunki pokrewne);
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz procesów biznesowych i umiejętność mapowania ich na funkcjonalności systemowe;
  • Poparta doświadczeniem umiejętność prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi;
  • Asertywna postawa w zakresie rekomendowania rozwiązań – współpraca z kadrą zarządzającą;
  • Minimum podstawowa znajomość baz danych oraz tworzenia podstawowych zapytań SQL;
  • Język angielski – min. poziom B2.

Oferujemy

  • Pracę przy rozwijaniu innowacyjnych projektów technologicznych;
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B;
  • Zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing;
  • Wsparcie biura księgowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą na bardzo korzystnych warunkach.