kandydatów

Etat Partner Orlen w ruchu

Firma: RUCH S.A. miejsce pracy: Warszawa

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce.RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1100 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór ORLEN Paczki, płatności rachunków czy usługi finansowe.RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Partner Orlen w ruchu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój Zakres Obowiązków:
  • Zarządzanie nowoczesnym Punktem Sprzedaży Detalicznej zgodnie ze standardami firmy
  • Zarządzanie swoim zespołem pracowników w tym rekrutacja i zatrudnianie
  • Profesjonalna Obsługa Klientów
  • Aktywna sprzedaż oraz realizacja planów sprzedażowych
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o dobry wizerunek Punktu Sprzedaży oraz ekspozycje towaru
Wymagania:
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz delegowaniu zadań
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie
  • Doświadczenie w handlu detalicznym
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna – mile widziana
  • Brak zadłużenia w KRD ( Krajowym Rejestrze Dłużników)
Oferujemy:
  • Nowoczesny punkt handlowy z wejściem do środka wraz z kompletnym wyposażeniem (klimatyzacja, zaplecze sanitarne), towarem i pokrytymi kosztami (czynsz, media)
  • Wynagrodzenie stałe 8 000 zł netto na FV + system premiowy
  • Współpracę w tworzeniu nowoczesnego i całkowicie nowego konceptu handlowego na polskim rynku
  • Szkolenie oraz stałe wsparcie dedykowanego Menadżera Sprzedaży
  • Zapewniamy stabilną współpracę na podstawie umowy agencyjnej
  • Brak wkładu finansowego - nie płacisz za towar