kandydatów

Etat Kierownik ds. Klientów Biznesowych

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik ds. Klientów Biznesowych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/KKB/KB/092022
Opis stanowiska:
  • Współpraca z klientami z sektora dużych i średnich firm.
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy.
  • Budowanie relacji z klientami biznesowymi.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów współpracy i finalizacja kontraktów.
  • Aktywny udział w projektach i procesach na rzecz rozwoju biznesu w grupie Polsat Plus.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w sektorze B2B.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i długofalowego planowania działań.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Nastawienia na wyszukiwanie rozwiązań, realizację celów i współpracę.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Prawa jazdy kat. B i możliwości wykorzystania własnego samochodu.
  • Atutem będzie orientacja w obszarach biznesowych branży IT, Telekomunikacja.
  • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i jasno określony system premiowania).
  • Szerokie portfolio usług z grupy Polsat Plus.
  • Jasno zdefiniowane cele i zakres obowiązków.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego.
  • Duża niezależność i samodzielność w działaniu.
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Wsparcie zgranego zespołu na każdym etapie.
  • Satysfakcja z udziału w sukcesie rynkowym grupy Polsat Plus.