kandydatów

Etat Technik obiektu – obiekty komercyjne

Firma: STRABAG PFS miejsce pracy: Warszawa

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Technik obiektu – obiekty komercyjne
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych: hotele, biurowce w centrum Warszawy lub na Ursynowie ( instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • sumienność, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.