kandydatów

Etat Menedżer Działu Kontroli Zarządzania ds. Inwestycji

Firma: Carrefour Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Menedżer Działu Kontroli Zarządzania ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • masz min.5-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Finansów, Kontrolingu w organizacji o rozproszonych strukturach,
  • jesteś absolwentem takich kierunków jak: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Metody
    ilościowe i jakościowe lub pokrewne,
  • znasz zagadnienia związane ze sporządzaniem prognoz finansowych projektów
    inwestycyjnych, analizą odchyleń, wariantowaniem scenariuszy, podstawami rachunkowości
    finansowej i zarządczej,
  • umiejętnie analizujesz i interpretujesz dane, rozwiązujesz problemy, identyfikujesz ich źródła
    oraz podejmujesz działania korygujące,
  • potrafisz współpracować z biznesem, wspierać kierownictwo analizą finansową,
  • sprawnie obsługujesz pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel oraz Power Point,
  • angażujesz się w swoje zadania, podejmujesz inicjatywy, szukasz nowych możliwości,
  • masz umiejętności budowania i podtrzymywania relacji, lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny/a i nastawiony na współpracę z klientem wewnętrznym,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom min.B2/C1).
Twoje zadania:
  • monitorowanie statusu planowanych lub realizowanych projektów biznesowych,
  • współpraca z Dyrektorem Działu Nieruchomości i Ekspansji oraz CFO,
  • kompleksowa analiza finansowa w zakresie planowanych i prowadzonych projektów, a także kontrola realizacji założeń dla uruchomionych inwestycji,
  • aktywny udział w cyklicznych komitetach inwestycyjnych,
  • zapewnienie bieżącej rzetelnej informacji zarządczej dla CFO i COO,
  • przygotowanie budżetu wydatków inwestycyjnych oraz statusu realizacji,
  • raportowanie na potrzeby Grupy oraz wewnętrzne,
  • przygotowywanie raportów, analiz, zestawień na bieżące potrzeby biznesu.
Mamy dla Ciebie:
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy Twoje zaangażowanie i inicjatywę,
  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę na czas nieokreślony już po 6msc od zatrudnienia,
  • realny wpływ na organizację pracy działu oraz wprowadzanie rekomendowanych rozwiązań,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania
  • nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: zniżkę pracowniczą na zakupy, prywatną opiekę medyczną,ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem