kandydatów

Etat Asystent Projektanta / Projektant

Firma: Solutions30 miejsce pracy: Siedlce

Solutions 30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznym klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Projektanta / Projektant
Miejsce pracy: Siedlce
Od kandydatów oczekujemy:
  • komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
  • wykształcenie techniczne,
  • obsługa komputera,
  • pakiet MsOffice - średnio zaawansowany,
  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość,
  • znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • prawa jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
  • sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej
  • stanowisko nie wymaga uprawnień do projektowania.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę przy ciekawych realizacjach,
  • jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,