kandydatów

Etat Młodszy Inżynier Branży Automatyki

Firma: KTI Poland S.A. miejsce pracy: Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.

Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy:

Młodszy Inżynier Branży Automatyki
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • Pomoc w doborze urządzeń automatyki w szerokim zakresie aplikacji,
  • Wykonywanie projektowych prac inżynierskich w zakresie branży automatyki,
  • Udział w opracowywaniu szczegółowych projektów dla automatyki  urządzeń obiektowych,
  • Współpraca z innymi branżami projetkowymi, identyfikacja założeń i wymagań projektowych innych branż.
Wymagania:
  • Ukończone studia na kierunku Automatyka, Informatyka, Mechanika lub innym pokrewnym (inż.),
  • Doświadczenie w pracy z programami do tworzenia rysunków technicznych Autocad, Microstation,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.