kandydatów

Etat Operator Obrabiarek CNC

Firma: GGG Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 7588911, z dnia 2022-09-30

GGG Spółka z o.o. w Radomiu, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna w branży metalowej poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Operator Obrabiarek CNC

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Praca jako operator maszyny CNC
  • Ustawianie parametrów programu maszyny i kontrola procesu obróbki, wprowadzanie korekt
  • Dbanie o prawidłową realizację procesu i jego wydajność

Wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość podstaw obróbki skrawaniem
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m.in. suwmiarka, mikrometr, średnicówka).

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowiskach tokarz CNC, frezer CNC, operator CNC lub podobne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego wraz z rozwojem organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny)