kandydatów

Etat Kierownik Sklepu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 7589520, z dnia 2022-09-30

Klient portalu Praca.pl

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Piaseczno

Nr Ref.: Piaseczno

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój salonu. Budowanie i motywowanie zespołu,realizacja wyznaczonych planów sprzedaży.

Wymagania

Jesteś naturalnym liderem i posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sklepem na stanowisku kierownika lub z-cy a dodatkowo fascynujesz się modą i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi. Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, masz umiejętność motywowania i rozwijania pracowników. Cechuje Cię zaangażowanie i entuzjazm w działaniu, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Doświadczenie w handlu i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Inspirującą pracę w świecie mody
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy wśród ludzi, na których możesz liczyć
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Rabat pracowniczy na zakupy
  • Uniform służbowy