kandydatów

Etat Specjalista ds. Finansowych

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

BITUNOVA Sp. z o.o. jest Spółką Koncernu STRABAG i jest obecna na polskim rynku drogowym od początku lat dziewięćdziesiątych. Spółka specjalizuje się w produkcji emulsji asfaltowych oraz oferuje opracowane na ich bazie technologie służące do napraw, regeneracji i odnów nawierzchni drogowych. W swej ofercie ma także specjalistyczne środki chemii budowlanej przydatne przy budowie i renowacji dróg.

Specjalista ds. Finansowych
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • analiza przetargowych warunków umownych oraz kontrola ofert pod kątem finansowym; ocena szans i ryzyk związanych z realizacją umowy z inwestorem
  • udział w negocjacjach handlowych oraz przygotowywanie umów dla podwykonawców / dostawców
  • wystawianie, księgowanie i kontrola obiegu faktur i innych dokumentów finansowych
  • bieżąca kontrola kosztów na wyznaczonych kontraktach
  • monitorowanie należności i zobowiązań
  • prowadzenie rozliczeń podwykonawców, dostawców i usługodawców
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami Koncernu STRABAG

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat B.