kandydatów

Etat Specjalista ds. Finansowych

Firma: POLAQUA Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

 POLAQUA Sp. z o.o.

Na budowy dróg ekspresowych i autostrad firma Polaqua poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowych
Miejsce pracy: Siedlce
ZADANIA:
  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi budowy, w tym z podwykonawcami oraz dostawcami;
  • efektywna i terminowa weryfikacja zaksięgowanych dokumentów pod względem poprawności z zapisami umów oraz przepisami podatkowymi;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • wsparcie dla działów finansowych budów w zakresie przepisów podatkowych i raportowania;
  • obsługa finansowa projektów w okresie gwarancyjnym;
  • bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego Produkcji;
  • współpraca z innymi działami firmy, budowami.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • znajomości zagadnień związanych z księgowością, prawem gospodarczym, przepisami  dotyczącymi podatków itp.;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • dyspozycyjność oraz mobilność.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.
www.polaqua.pl