kandydatów

Etat Inżynier budowy - branża konstrukcyjno-budowlana

Firma: SPECJALISTYCZNE ROZBIÓRKI sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7591050, z dnia 2022-09-30

SPECJALISTYCZNE ROZBIÓRKI sp. z o.o.

Firma Specjalistyczne Rozbiórki Sp. z o.o. specjalizująca się w wykonywaniu robót rozbiórkowych, wyburzeniowych i budowlanych.

Inżynier budowy - branża konstrukcyjno-budowlana

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy robót
  • odpowiedzialność za jakość oraz terminowość wykonywanych robót
  • sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Klientem na potrzeby realizacji kontraktu
  • ofertowanie oraz pozyskiwanie nowych kontraktów
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym
  • dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy/Kierownika Robót oraz uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
  • biegła znajomość obsługi komputera w zakresie programów ze środowiska Office oraz CAD
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i elastyczne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-09-2022
Wyświetleń: 63