kandydatów

Etat Administrator systemów informatycznych

Firma: Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7589412, z dnia 2022-10-03

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

(Dawniej Centralny Szpital Kolejowy w Warszawie – Międzylesiu) - jest Szpitalem wielospecjalistycznym mającym rangę szpitala wojewódzkiego. Głównym celem działania istniejącej od 1960 roku Placówki, jest ochrona zdrowia ludności realizowana w formie udzielania świadczeń zdrowotnych specjalistycznych i wysoko-specjalistycznych, stacjonarnych i ambulatoryjnych.

Świadczenia zdrowotne udzielane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycyny.

Administrator systemów informatycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • administrowanie systemem HIS AMMS,
  • pomoc w obsłudze oprogramowania i sprzętu,
  • rozwiązywanie problemów z urządzeniami infrastruktury informatycznej.

Wymagania

  • znajomość systemu AMMS
  • dobra komunikacja i nastawienie na klienta wewnętrznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa i dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • chęć uczenia się.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu INFINITT
  • znajomość systemu Infomedica
  • praktyczna znajomość baz danych

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • pełny etat
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych